Warsztaty 

RYTM ULICY PIŁA 2015 

 

Rytm Ulicy 2015 zaprasza wszystkich chętnych na niepowtarzalne warsztaty z jurorami turnieju.

BATALLA – Niemcy - HIP HOP
SALAH – Francja - POPPING/Locking 
JASIEK – COJEST - HIP HOP

 


Koszt warsztatów – cały pakiet 120 zł 3 lekcje 
Pojedyncze lekcje – 50 zł

PIĄTEK 27.03 – Salah - godz. 20 30 Studio Tańca Beezone – 2 GODZ. 
SOBOTA 28.03 – Batalla - godz. 10 00 Studio Tańca Beezone – 1,15 min 
NIEDZIELA 29.03 - Jasiek - godz. 11 00 Studio Tańca Beezone – 1,15 min


Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy beezonepila@gmail.com

Termin zgłoszeń na warsztaty mija 25 marca 2015

O wpisaniu na listę uczestników warsztatów decyduje data wpłynięcia pieniędzy na konto Organizatora. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach po wysłaniu zgłoszenia oraz pieniędzy należy dodatkowo telefonicznie lub mailowo upewnić się, że zgłoszenie do wybranej grupy zostało przyjęte.

Wpłaty proszę dokonywać na konto:
Sławomir Wegner ul Ludowa 35 
64-920 Piła
PKOBP 63 1020 1954 0000 7902 0109 6866

Każdy uczestnik warsztatów tanecznych powinien zgłosić się na miejsce warsztatów pierwszego dnia zajęć minimum 30 min. przed zajęciami.

Zapraszamy

 


 

 

 

IMPREZA: RYTM ULICY - PIŁA 2015
KIEDY: 27-29 Marca 2015
GDZIE: Klub Seven ul Bydgoska 35 


OPŁATY
OPŁATA STARTOWA - 35 zł - od uczestnika
Kolejna kategoria - 15 zł
 

Piątek wstęp na eliminacje 10 zł 
Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Sobota
Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Niedziela

 

Termin zgłoszenia : 15 MARZEC 2015

 

After Party wyłącznie dla uczestników Turnieju 

 

Startujmy, z kolejną edycją Rytm Ulicy Piła 2015, to już 14 edycja, naszego eventu, jak co roku będzie kilka zmian, 

 I już wiemy, że w tym roku nie zabraknie nowości, pierwszą z nich jest oczywiście to, iż turniej został podzielony na Rytm Ulicy i Rytm Ulicy Kids, w związku z tym w dniach 27-29.03 odbywać się będzie Rytm Ulicy, na którym uczestnikami będą osoby od 13 roku życia. Natomiast Rytm Ulicy Kids odbywać się będzie w innym terminie ( wkrótce utworzymy stronę na której podamy szczegółowe informacje).

Rytm Ulicy 2015 - dodajemy dwie nowe kategorie. Powracamy do korzeni turnieju, którymi jak wszyscy wiemy jest Break Dance. Eliminacje tej kategorii zaplanowaliśmy na drugi dzień turnieju tj. 28.03.15 r, natomiast finały w niedzielę 29.03.15 r. Tancerze zmierzą się w kategorii 3 vs 3. 
Kolejną ważną rzeczą jest to, że nieco zmieniamy formułę finałów solo z tradycyjnych batelek, na Seven 2 smoke.

 

Przypominamy, że w preeliminacjach nie biorą udzuiału soliści, duety oraz formacje, które były w finale w roku 2014, do półfinału w kat. formacje 13-16 oraz po 16 lat przechodzi 15 zespołów.  

Oddzielenie kategorii dziecięcych, która odbędzie się w innym terminie.

Termin Rytm Ulicy Kids 2015 to 26 Kwietnia 2015

Kategorie taneczne RU 2015

HH solo do lat 13-16 lat
HH solo pow. 16 lat
HH duety 
HH formacje do lat 13-16 lat
HH formacje pow. 16
Popping 
HH formacje- old 
Locking

Break Dance 3v3 

Plan RU 2015 

Jest to plan dzienny, co w poszczególnych dniach będzie się odbywało 

27.03-Piątek - preeliminacje - w ten dzień udział biorą kategorie HH solo pow. 16, HH solo 13-16, HH formacje pow. 16 oraz HH formancje 13-16, w ten dzień nie biorą udziału, tylko, te  formacje, które w roku 2014 zakwalifikowały się do finału.

28.03 - Sobota - półfinały w tym dniu biorą udział wszystkie kategorie w/g planu który będzie podany później 

29.03 - Niedziela FINAŁY - transmija na żywo w tv lokalnej, oraz internecie na www.rytmulicy.pl 



 

 

Jury
Salah - Francja 
https://www.youtube.com/watch?v=q5brNsb4Tfo
Batalla - Niemcy 
https://www.youtube.com/watch?v=LwZYiQjGEng
https://www.youtube.com/watch?v=YWzqhqtNh6A
Jasiu - Polska 
https://www.youtube.com/watch?v=9RaqjQTlQKg
 
                             
Bboying
MEFO - Catch The Flava
https://www.youtube.com/watch?v=LuEuXt6-hIY
YARKO - Catch The Flava
https://www.youtube.com/watch?v=RQUhtv-G68Q
BARTAZZ - Kingz of Warsaw
https://www.youtube.com/watch?v=QDK7fCGwlYA

Jury

Salah - Francja 

https://www.youtube.com/watch?v=q5brNsb4Tfo

Batalla - Niemcy 

https://www.youtube.com/watch?v=LwZYiQjGEng

https://www.youtube.com/watch?v=YWzqhqtNh6A

Jasiu - Polska 

https://www.youtube.com/watch?v=9RaqjQTlQKg

 

 

Bboying

MEFO - Catch The Flava

https://www.youtube.com/watch?v=LuEuXt6-hIY

YARKO - Catch The Flava

https://www.youtube.com/watch?v=RQUhtv-G68Q

BARTAZZ - Kingz of Warsaw

https://www.youtube.com/watch?v=QDK7fCGwlYA


Nagrody 

I m-c dla HH formacji pow 16lat 500 euro 

I m-c dla HH formacji 13-16 lat 500 euro 

soliści  

HH solo 13-16 lat I m-c 300 zł 

HH solo pow. 16 I m-c 300 zł

Locking I m-c 300 zł 

Popping I m-c 300 zł 

HH duety I m-c 250 zł x 2 

Break Dance 3v3  - 600 zł 

 

Dj 

Dj Mały/Dj Kobi 

Video stuff ; ItFilm and Break.pl

 

Mc - Rademenez 


Oraz, nagroda specjalna  dla HH formacji.  

Jak co roku będą walki formacji, o puchar Starosty i Prezydenta, i  będzie druga walka HH formacji 13-16 o nagrodę Senatora Mieczysława Augustyna.  

 

 Trrailer RU 2014 

https://www.youtube.com/watch?v=HkdlkA1AM1g

 


Wyniki z roku 2014 

HH FORM. DO 12

I m-c Best Crew – Rybnik

II Afera Hit – Poznań 

III Kolor Kids – Białystok

IV Chilinki – Wałbrzych

V Maxi Paka – Bydgoszcz

VI Wiolinki – Katowice

VII N-Beat – Nakło 


HH SOLO 13-16

I M-C  JĘDRYKA NADIA – CZELADŹ

II M-C WAWIERNIA ZUZANNA – BIAŁYSTOK 

III M-C GOSZ PAULINA – PIŁA

IV M-C  ODZIOBA PAWEŁ – LUBLIN


 

HH SOLO POW. 16

I SHEVA – OLSZYNA        

II JASIEK COJE JEST CREW – WROCŁAW

III AGA COJEST CREW -  WROCŁAW

IV POLSSKY – LUBLIN

 

 

HH duety

SHEVA & PANEK - GDAŃSK

ALISZKA & ANIA - ZIELONA  GÓRA

PIZZO & POLSKYY - LUBLIN

KLAUDIA & ZUZA - OSTRÓW WLKP

ALA & OMAR - BIAŁYSTOK

PAULA & MARIA - ENZYM CREW GDAŃSK

MACIAS & PROZI  - GDAŃSK

LIL FULI & LIL N - ZAGŁĘBIE

 

HH FORMACJE POW. 16

I CO JEST CREW – WROCŁAW

II KONTRABANDA CREW – LUBLIN

III ŚLĄSKI AZYL – ZABRZE

IVSPOKO – ZIELONA

V PANA NA TO – ZIELONA GÓRA/WROCŁAW

VI THAT’S RIGHT – WROCŁAW

VII FROM THE SOUL – PIŁA

VIII BOOM – ZIELONA GÓRA


 


WALKĘ O PUCHAR PREZYDENTA I STAROSTY MIASTA PIŁA  – ŚLĄSKI AZYL – ZABRZE

 

WALKĘ O NAGRODĘ SENATORA MIECZYSŁAWA AUGUSTYTNA – FROM THES SOUL 2 – PIŁA


HH FORM 13-16

I FROM THE SOUL 2 – PIŁA

II KOLOR JUNIOR SQUAD – BIAŁYSTOK

IIIKOLOR FRESH – BIAŁYSTOK

IV AFERA ON – POZNAŃ

V FREAK BEAT – PIŁA

VI CRIPS – INOWROCŁAW

VII KRUKSY – ZIELONA GÓRA

VIII VSDS  - KOŁOBRZEG


HIP HOP FORM. OLD

I KOLOOR ARCHEO – BIAŁYSTOK

II HIP HOP MAMAS I PAPAS – PIŁA

III ANTYKI – WOLSZTYN

IV VSDS G.OLD – KOŁOBRZEG

 

LOCKING

I m-c Grzelock - Lublin

II m-c Czajna – Gdańsk

III m-c – Surwi – Białystok

IV m-c Haribo – Gdańsk


Popping

I m-c Sheva – Olszyna

II m-c Magda Wszeborowska – Gdańsk

III m-c Maiko - Wrocław

IV m-c Liggud – Wrocław 

 

 

 

 

 


 

do góry

sponsorzy

bacuri break kross Error elade
akademia foto hiphop Jumps kadan mass
ns ozon pig piramidka techno
tribal zigzap urbancity 69 szkolytanca
stoprocent hh_groove endorfina hires
gwda
patroni

stat4u